labelدیدگاه و گزارش, عبادات و مناسک
commentبدون دیدگاه

تور مجازی موزه فقه و زندگی راه‌اندازی شد

به همت معاونت ارتباطات و نشر مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی، تور مجازی موزه فقه و زندگی طراحی و در سایت مؤسسه بارگذاری شد.

به همت معاونت ارتباطات و نشر مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی، تور مجازی موزه فقه و زندگی طراحی و در سایت مؤسسه بارگذاری شد.

به گزارش شبکه اجتهاد، نرم افزار تهیه شده در دو فاز اول و دوم با هدف ایجاد امکان تماشای موزه مجازی فقه و زندگی، توسط آحاد مردم و محققینی که به دلایل مختلف قادر به بازدید حضوری از موزه نمی‌باشند، تهیه و در دسترس عموم قرارداده شده است.

همچنین در فاز دوم، بخش دیگر موزه که اختصاص به غرفه‌های عبادات، حقوق، بانوان، اقتصاد، پزشکی و تغذیه، نجوم، محیط زیست و غیره می‌باشد، طراحی و بارگذاری خواهد شد.

خاطر نشان می‌شود، تور مجازی موزه فقه و زندگی در کمترین زمان امکان بازدید از تنها موزه فقهی  جهان اسلام را با گرایش موضوع شناسی احکام فقهی برای همگان فراهم آورده است و علاقه مندان  جهت بازدید از موزه فقه و زندگی به صورت مجازی بر روی لینک زیر کلیک کنند.

همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند جهت بازدید به صورت حضوری و گروهی از موزه فقه و زندگی با هماهنگی قبلی و از طریق تماس تلفنی با شماره ۰۲۵۳۲۹۱۶۲۸۱ اقدام نمایید.

کلیک کنید: تور مجازی موزه فقه و زندگی

در بحث پیرامون این مطلب، شرکت کنید

اطلاعات مرتبط

apartmentمراکز مرتبط: موسسه موضوع شناسی احکام فقهی
local_offerسایر طبقه‌بندی‌ها:

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست