labelتازه‌های نشر, تازه‌های نشر, فرهنگ و ارتباطات
commentبدون دیدگاه

«آیت مهر»، پرونده ویژه آیت‌الله حائری شیرازی

شماره جدید دوماهنامه اخلاقی تربیتی «خُلق» با پرونده ویژه‌ای به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله حائری شیرازی چاپ و روانه بازار مطبوعات شد.

به گزارش خبرنگار اجتهاد، شصت و یکمین و شصت و دومین شماره دوماهنامه اخلاقی تربیتی «خُلق» به صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی دارالهدی، مدیر مسئولی عبدالعلی حجتیان زاده و سردبیری محمدرضا مجیری منتشر شد.

در این شماره از ماهنامه، پرونده ویژه‌ای به مناسبت چهلمین روز درگذشت آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی امام جمعه سابق شیراز و نمایده ادوار مجلس خبرگان رهبری به چاپ رسیده است.

«متن نامه‌ای منتشر نشده از آیت‌الله»، «مصاحبه با برخی دوستان و شاگردان»، «مصاحبه با محافظ آیت‌الله» و «گفتار و مقالاتی از برخی شاگردان» از مطالب این ویژه‌نامه می‌باشد.

همچنین در این شماره به «زندگی نامه و معرفی آثار آیت‌الله حائری»، «مصاحبه با برخی اعضای خانواده»، «اساتید اخلاقی آیت‌الله» و «بازخوانی گفتگوی خُلق با آیت‌الله حائری شیرازی» پرداخته شده است.

یادآوری می‌شود، شماره ۶۲ و ۶۳ دوماهنامه تربیتی اخلاقی «خُلق» با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان برای ماه‌های آذر تا اسفند ۱۳۹۶، به صاحب امتیازی مؤسسه فرهنگی دارالهدی، مدیر مسئولی عبدالعلی حجتیان زاده و سردبیری محمدرضا مجیری منتشر شده است.

علاقه‌مندان جهت تهیه این دوماهنامه می‌توانند به نشانی قم، خیابان معلم، انتهای کوچه یک، پلاک ۱۵۹ ، موسسه فرهنگی دارالهدی مراجعه نموده و یا با شماره ۳۷۷۳۷۴۲۹-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.

در بحث پیرامون این مطلب، شرکت کنید

اطلاعات مرتبط

people_altاشخاص مرتبط: حائری شیرازی, محی الدین

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست