labelاجتهاد و اصول فقه
commentبدون دیدگاه

پذیرش طلاب سطح عالی در مدرسه فقهی آل یاسین(ع)

مدرسه فقهی آل یاسین(ع) تحت اشراف آیت‌الله محمدمهدی شب‌زنده‌دار برای دوره سطح عالی در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ طلبه می‌پذیرد.

به گزارش شبکه اجتهاد، مدرسه فقهی آل یاسین(ع) تحت اشراف آیت‌الله محمدمهدی شب زنده‌دار برای دوره سطح عالی (پایه ۷ تا ۱۰) در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ طلبه می‌پذیرد.

ثبت‌نام آزمون متمرکز مراکز فقهی از ۱۵ بهمن ۹۸ از طریق پایگاه اینترنتی معاونت آموزش حوزه آغاز شده و تا ۸ اسفند ادامه داشت.

قرار بود آزمون فوق در اسفند ماه سال ۹۸ برگزار شود که با توجه به شیوع بیماری کرونا فعلاً زمان برگزاری آن مشخص نیست و از طریق معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه علمیه اعلام خواهد شد.

طراحی کلان برنامه‌های مدرسه در شورای فکری مبتنی بر آراء رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام؛ احیای سنت‌های صحیح حوزوی مانند انتخاب آزادانه اساتید؛ توجه جدی به مسأله تهذیب و بصیرت‌افزایی؛ اجرای روزانه کلاس راهنمای فقه و اصول به همراه جلسات انس از جمله مزایای تحصیل در مدرسه فقهی آل یاسین(ع) است.

همچنین ارائه مشاوره‌های تحصیلی، تهذیبی و خانوادگی؛ مدیریت هوشمند از سوی طلاب نسبت به برنامه‌های علمی و تهذیبی از دیگر مزایای حضور در این مدرسه است.

هدف اصلی تأسیس مدرسه، زمینه‌سازی تربیت مجتهد فقیه تراز نظام اسلامی شیعه و سیاست کلان مدرسه نیز ارائه الگویی کارآمد در تربیت طلاب علوم دینی اعلام شده است.

در بحث پیرامون این مطلب، شرکت کنید

اطلاعات مرتبط

businessبرگزارکننده اضلی: مدرسه فقهی آل یاسین(ع)
date_rangeتاریخ برگزاری: , ۱, ۹۹
date_rangeتاریخ پایان: ۸, ۱۲, ۹۸
apartmentمراکز مرتبط: مدرسه فقهی آل یاسین (ع)

پیشنهاد می‌کنیم این مطالب را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست